שאלות ותשובות

מומלץ לקנות אינטרקום של חברת MASYB,  מפני שהיא החברה היחידה שיש לה את כל הפתרונות למערכות האינטרקום הקיימות ויש לה מערכות המתאימות לתשתיות קיימות בבניין וגם אם אין תשתית לאינטרקום לחברת MASYB יש את כל הפתרונות למערכות אינטרקום קיימות או מתקדמות

 חברת MASYB היא חברה ישראלית שמפתחת ומעצבת את הדגמים בעצמה ויש לחברה מחלקת פיתוח, מחלקה טכנית ומעבדת שירות היושבים פה בישראל. חברת MASYB ידועה באיכות המערכות ואיכות השירות. עיצוב הפנל אינטרקום משנה את חזית הכניסה וגורם לה להראות חדשנית ומפוארת, רוב המתקינים המעצבים ומחליפי דלתות כניסה ממליצים על המערכות אינטרקום של MASYB מפני שיש להם את כל האפשרויות שקיימות לאינטרקום לבניינים.

לדוגמא: מערכות אינטרקום מסוג אנלוגי שלא מצריך להחליף את כל המערכת בבניין רק למי שרוצה או מערכת דיגיטלית שמתחברת על תשתית קיימת ישנה וכל הדיירים מחליפים את המערכת ובנוסף יש את מערכות האינטרקום המתקדמות בשיטת ה IP שמתחברות לאפליקציה בתשתית של 2 חוטים או תשתית של כבל רשת. כמובן יש את האינטרקום עם סים סלולארי לבניינים שאין להם תשתית לאינטרקום בכלל,לבניינים אלה מומלץ אינטרקום עם סים ללא תשתית כולל תמונה.

חברת MASYB תשמח לתת ייעוץ טלפוני או דרך וואצאפ או המייל באתר בכדי להתאים את מערכת האינטרקום לבית שלך.

למען ביטחונך מומלץ להתקין אינטרקום בדירה אפילו שאתה גר בשכירות, האינטרקום נותן לך הגנה שלא יגיעו לדלת הפרטית שלך אורחים לא רצויים, זה לא משנה אם אתה גר בשכירות או שהבית שלך, אם אתה גר בבניין שיש שם מערכת אינטרקום פעילה, עלייך לפתוח את הדלת מהאינטרקום בדירה לאורח / לשליח, במידה ולא תתקין אינטרקום בדירה יהיה עלייך לרדת למטה או לתת להם את הקוד של הבניין אם יש. פעולה זו מבטלת את הביטחון של הבניין. במידה ואין אינטרקום הבית  לא מוגן מאורחים לא רצויים. לחברת MASYB יש מערכות אינטרקום שמתאמות לרוב מערכות האינטרקום שקיימות, לכן אתה יכול להרכיב שפופרת אינטרקום בעלות נמוכה של קריאת שרות, שפופרת אינטרקום מדגם MS10  מתחברת למערכות ישנות או אנלוגיות. יש לברר אצל מתקין מוסמך מה האפשרויות שלכם.

חברת MASYB תשמח לתת ייעוץ טלפוני או דרך וואצאפ או המייל באתר בכדי להתאים את מערכת האינטרקום לבית שלך.

ההשקעה באינטרקום לבית שלך היא אף פעם לא השקעה מיותרת כגודל ההשקעה גודל הביטחון בתוך הבית. כשאתה בוחר אינטרקום שמתאים לבית שלך אתה תוכל לקבל את ההשקעה במכירת הבית קונה הבית מתעניין בביטחונו ולכן ירצה שיהיה בבית אינטרקום. במידה ולא תוכל להשקיע במערכת אינטרקום עם טלוויזיה ותוכל להשקיע באינטרקום שנותן ביטחון ללא תמונה. יש מערכות אינטרקום שנותנות ביטחון במעט השקעה ומאפשרת לך לדבר ולפתוח דלת מרחוק.

חברת MASYB תשמח לתת ייעוץ טלפוני או דרך וואצאפ או המייל באתר בכדי להתאים את מערכת האינטרקום לבית שלך.

האינטרקום המומלץ ביותר לבניין עם הרבה דירות הוא אינטרקום שעובד בשיטת ה IP הכוונה היא שהתשתית של המערכת מעבירה את איכות הדיבור והתמונה דרך DATA ואינה מושפעת מחשמל או אנטנות ורעשים למיניהם. מערכת אינטרקום IP שומרת על איכות התמונה והשמיעה באינטרקום מערכת מתקדמת ולא מוגבלת בכמות הדירות או המרחק של הכניסות, למערכת האינטרקום IP יש אפשרות לקריאה או שליחת מעלית מהמסך של האינטרקום, איכות התמונה חלקה עם מצלמה m2 IP, למערכת אינטרקום INFINITY i1000  יש כמה ערוצים במקביל זה אומר שניתן להתקין מספר פנלים אינטרקום בכניסה של הבניין ואין הפרעה בניהם או הגבלה של פנל תפוס, אפשר לדבר בין הדירות והכל ללא הפרעות בתמונה או בדיבור, מצלמה מיוחדת  נגד סנוור מהשמש  והפנל אינטרקום מותאם לתנאי חוץ.. לכן מומלץ ביותר להתקין בבניין רב קומות עם הרבה דיירים מערכת אינטרקום IP מדגם INFINITY i1000  המערכת ישראלית עם פיתוח ועיצוב של חברת MASYB המערכת מותאמת להרבה דיירים מערכת האינטרקום עמידה בפני וונדליזם. נוחה לשימוש לצעירים ולמבוגרים. למערכת אינטרקום  INFINITY i1000  יש עמדת שומר שיכולה לשרת דיירים עם כמות גדולה של דיירים או מגדלי יוקרה.

חברת MASYB תשמח לתת ייעוץ טלפוני או דרך וואצאפ או המייל באתר בכדי להתאים את מערכת האינטרקום לבניין שלך.

לחברת  MASYB יש את כל סוגי מערכות האינטרקום, המערכות פותחו כדי לתת פתרון לדרישות הלקוח. כל בית והדרישות שלו מהאינטרקום.

מערכת האינטרקום המומלצת ביותר לבית פרטי היא i100   LAGO IP  עם 2 חוטים. מערכת האינטרקום נותנת ללקוח את כל האפשרויות הקיימות לאינטרקום טלוויזיה ועד בית חכם מובנה באפליקציה. מערכת האינטרקום i100   LAGO IP  אינה תלויה במצב התשתית היא עובדת על העברת נתונים ואינה תלויה באיכות החוטים. בזכות נתונים אלה מערכת האינטרקום איכותית מאוד עם מצלמת אינטרקום  2  מגה IP עם איכות הדיבור והשמע גבוה. פנל האינטרקום מעוצב ומותאם לתנאי חוץ, האינטרקום יכול להיטמע בתיבת הדואר מפוארת עם שם מואר. בנוסף יש אפשרות להשקיע את מסך האינטרקום בתוך הקיר בצורה מעוצבת, רוב המתקינים והמעצבים ממליצים על מערכת האינטרקום לבית פרטי LAGO IP  

כמובן שיש לחברתנו מערכות אינטרקום מכל הסוגים ולכל התשתיות שקיימות.

חברת MASYB תשמח לתת ייעוץ טלפוני או דרך וואצאפ או המייל באתר בכדי להתאים את מערכת האינטרקום לבית שלך.

מערכת האינטרקום המתאימה לבניין ללא תשתית היא מערכת אינטרקום מבוססת סים מדגם TITANIUM B502  עם מתח בלבד, האינטרקום כולל צלצול לטלפונים של הדיירים לפי 3 מספרי טלפון שמתוכנתים בתוך הפנל. באינטרקום יש שמות לדפדוף קוד לפתיחת דלת ופתיחה ע"י תגי קירבה. התשלום עבור הסים הוא זול וההתקנה מתבצעת על התשתית הבסיסית של מתח בלבד. האינטרקום מעוצב ומשנה את חזית הבניין, חברת MASYB משקיעה באיכות המוצרים ועיצוב מערכת האינטרקום, בניין ללא תשתית בוחר להתקין את הפנל אינטרקום שמבוסס על סים.

חברת MASYB תשמח לתת ייעוץ טלפוני או דרך וואצאפ או המייל באתר בכדי להתאים את מערכת האינטרקום לבית שלך.

פנל עם כרטיס סים מדגם TITANIUM B502  של חברת MASYB עובדת דרך סים סלולארי, הפנל אינטרקום תומך סים בטכנולוגית דור 4 ונותן קריאה מיידית לטלפון בזמן צלצול לדירה. הדייר יכול לענות ודבר ולפתוח דלת דרך הטלפון שלו הנייד או הנייח במידה והדייר לא ענה זה עובר לחיוג למספר נוסף שהדייר רושם בפנל וכמובן ניתן לשינויי דרך הפנל אינטרקום. כל ההתקשרות של האינטרקום נעשית ע"י 2 חוטים בלבד אינטרקום ללא צורך בתשתית בכלל. מערכת אינטרקום זאת נותנת מענה לדיירים שהתייאשו מתשתית כבלים לקויה בבניין ורוצים לשלם מעט ולקבל הרבה. יש אפשרות להתחבר גם למצלמה ולראות דרך הנייד את האינטרקום באפליקציה.

חברת MASYB תשמח לתת ייעוץ טלפוני או דרך וואצאפ או המייל באתר בכדי להתאים את מערכת האינטרקום לבית שלך.

חברת MASYB יצרנית של מערכות אינטרקום ולכן יש את האפשרות להזמין אינטרקום לנכים או לדיירים עם הגבלת ראיה או שמיעה, בזכות המצלמה הרחבה ניתן להנמיך את גובה פנל האינטרקום ועדיין לראות את האורח היושב בכסא גלגלים/ אורח נמוך קומה או אורח גבה קומה. בנוסף ניתן להדגיש את מקלדת הלחצנים עם דגש על ה 5 כולל הנחיה קולית לפנל כדי שהעיוור ישמע שהפנל מצלצל ומתי פתחו לו את הדלת. כמובן שגם במסך בדירה ניתן להוסיף מנורה בכדי שדייר כבד שמיעה יוכל לראות את התאורה ויבין שיש אורח למטה שמצלצל לדירה שלו. אינטרקום לנגישות מומלץ בבניינים שיש דרישה של דיירים עם מוגבלות כלשהי. כל דגמי האינטרקום מונגשים לדיירים עם מוגבלויות.

חברת MASYB תשמח לתת ייעוץ טלפוני או דרך וואצאפ או המייל באתר בכדי להתאים את מערכת האינטרקום לבית שלך.

האינטרקום שמומלץ בשבילך תלוי בהרבה נתונים, למשל האם אתה דייר בבניין? צריך לדעת איזה מערכת יש בבניין לפי הדגם של המערכת בבניין ניתן למצוא לך אינטרקום שמתאים לך, לפי התקציב שלך ניתן להתקין לך שפופרת אינטרקום או מסך אינטרקום.

אם אתה גר בבית פרטי ניתן היום לחבר אינטרקום טלוויזיה בסכום סביר עם תשתית של 6 – 2 חוטים הנותנים לך מענה ללא החלפת התשתית, אתה יכול לקבל פנל אינטרקום עם מצלמה קודן וקורא קירבה, מסך 7" בדירה. במידה ותרצה להתקדם עם טכנולוגיית   אינטרקום IP  ולקבל אינטרקום דרך אפליקציה עם התקשרות לאינטרקום מכל מקום בעולם. בנוסף לאינטרקום יש התחברות לבית חכם דרך האינטרקום. לכן מומלץ להיכנס לאתר של חברת MASYB ולמצוא שם את האינטרקום המומלץ לך.

חברת MASYB תשמח לתת ייעוץ טלפוני או דרך וואצאפ או המייל באתר בכדי להתאים את מערכת האינטרקום לבית שלך.

חברת MASYB מוכרת ציוד למתקינים בלבד בכדי שהמתקין ייתן שרות ללקוח, במידה ונמכור ציוד ללקוח הסופי לא נוכל לדעת איך הלקוח התקין את הציוד ולכן יהיה קשה לתת אחריות על הציוד.

ההמלצה של חברת MASYB היא לפנות למתקין מורשה מתחום המתח הנמוך שזה אומר מתקין אינטרקום או אזעקה או מצלמות שייתן לכם הצעת מחיר לאינטרקום של חברת MASYB וכך נוכל לדאוג שתקבלו שירות ואחריות עבור מערכת האינטרקום שתרכשו.

מערכת אינטרקום IP היא מערכת מתקדמת אשר מעבירה נתונים דרך הרשת הפנימית ואינה תלויה במרחק או בסוג הכבל, לחברת MASYB יש מערכת אינטרקום  IP INFINITY i1000

מערכת אינטרקום מתקדמת בתשתית של 2 גידים בלבד. המערכת מעבירה את איכות השמיעה והתמונה על הרשת הפנימית ומונעת הפרעות מסביב כמו חשמל, משאבות או מגברים.  חברת מאסיב פיתחה את המערכת הייחודית עבור בניינים שהאינטרקום לא העביר את התמונה בצורה מושלמת בגלל תשתית לא איכותית.

המערכת  IP INFINITY i1000 פותרת לכל הבניינים עלויות של תשתית חדשה ומתבססת על תשתיות קיימות בפנל האינטרקום וגם בתשתית הקיימת בדירה וכל זה לאינטרקום בשני גידים בלבד. המערכת אינטרקום כולל גם אפשרות של אינטרקום עם אפליקציה בנוסף למסך אינטרקום בדירה.

חברת מאסיב תקשורת ממליצה בחום על מערכת אינטרקום טלוויזיה עם 2 גידים בלבד ונותנת איכות ברמה גבוה בזכות שיטת ה IP שעוברת על ברשת הפנימית וכל זה באינטרקום 2 חוטים בלבד.

יש מערכות 2 גידים בשוק אבל זה לא בשיטת ה IP ולכן איכות התמונה מוגבלת לכמות דירות או למרחקים, במידה ויש חשמל ליד המערכת מושפעת מרעשי רקע אלקטרו מגנטיים שבמערכות IP הן לא מושפעות ולכן האיכות שהדיירים מקבלים היא  גבוה מאוד.

 חברת MASYB תשמח לתת ייעוץ טלפוני או דרך וואצאפ או המייל באתר בכדי להתאים את מערכת האינטרקום לבית שלך.

כל המערכות IP של חברת מאסיב מתחברות לאפליקציה.

דילוג לתוכן