עברית English 
 
רח' דוד סחרוב 11 א.ת חדש ראשל"צ 03-651-1050  |  


 
 
    
דף הבית >> מערכות אינטרקום
 
כשמחליפים אינטרקום צריך לדעת מה רוצים ומה צריכים, מפני שהאינטרקום עוזר ליצור קשר מתוך הבית אל חוץ הבית, הוא מתקדם לפי רמת הטכנולוגיה בעולם, היום עם ההתקדמות כמעט בכל בניין חדש מתקינים אינטרקום טלויזיה שחור לבן או צבע, דיגיטלי או אנלוגי , בכדי שנזהה את האורח מהצפייה במסך האינטרקום ורק אז נחליט אם לפתוח או לא .בבניינים ישנים שיש רק אינטרקום לדיבור ועם השנים הלחצנים נהרסו או המגבר התקלקל, והדיירים לפעמים משאירים את הדלת הכניסה פתוחה ויש אפשרות לכולם להיכנס ולכן יש המון ואנדליזם וגניבות ,וכמו כן אין שום מניעה לפורץ להיכנס לביניין ולפרוץ לדירות.                                      
יש חברות שמחליפות רק את פאנל האינטרקום ,מפני שהמערכת הדיגיטלית של וידרום באה עם החיווט האנלוגי הישן  4+N ולכן היא מתאימה לרוב המערכות, כאשר הפאנל מתאים לכל מערכות האינטרקום הקיימות, יש אפשרות לקבל חזית יפה ובטוחה. אפשר גם להחליף את מכשיר לדייר שהאינטרקום אצלו בדירה לא עובד. המערכות האלו קלות להתקנה ויש אפשרות להוסיף מצלמה לדייר שרוצה לחבר מסך בדירתו ולצפות במבקריו. יש אפשרות לשדרג את כל המערכת ולהשאיר את החיווט הקיים בבניין רק, זה אומר שמחליפים את כל המכשירים בדירות וגם את הפאנל למטה עם עלות נמוכה וזאת עוד אפשרות להחזיר את הבטחון לביניין וגם להמעיט את הוואנדליזם ואת הפריצות.  יש סיבה נוספת שאנשים התרגלו להשאיר דלת כניסה פתוחה בכדי לאפשר להם ולילדיהם להיכנס ללא מפתח, גם לזה יש פתרון בפאנל הדיגיטלי, הפאנל הדיגיטלי מגיע עם מקודד לפתיחת דלת ומשתמשים בו ע"י קוד שניתן רק לדיירי הביניין, כך ניתן לאפשר לילדים להיכנס לביניין ללא מפתח וללא צורך לצלצל באינטרקום בכל פעם שהם רוצים לעלות הביתה, ע"י הקשת קוד בעל 4 ספרות ניתן לפתוח את דלת הכניסה.
בפאנל הדיגיטלי יש גלילה עבור שמות הדיירים אשר אפשר לתכנת אותו בקלות בעיברית או באנגלית יש אפשרות בחירת שם דרך הגלילה ולהקיש את מס' הדירה שנראה בצג וזה מצלצל לדירה ואפשרות שניה לאורח שיודע כבר את מספר הדירה  מקיש את  מס' הדירה ומצלצל אליה. הצג של הפאנל מגיע עם תאורה כחולה אשר מאירה יפה וברור גם בלילה וכמובן מוסיף יופי לכניסה.                                                                           
 
 
 
שיווק ומכירות :   03-651-1050      sales@masyb.com     
 
לייבסיטי - בניית אתרים