עברית English 
 
רח' דוד סחרוב 11 א.ת חדש ראשל"צ 03-651-1050  |  


 
 
    
דף הבית >> החלפת מסך l.t.terraneo אינטרקום
 

                                                                                             

החלפת מערכת אינטרקום L.T.TERRANEO
החלפתי לבניין ישן את פאנל האינטרקום, הוצאתי את הלחצנים הקיימים בדלת הכניסה ושמתי פאנל דיגיטלי של VIDROM השארתי את הכבלים שהיו בבניין, כך יש אפשרות לקבל חזית יפה ובטוחה. ואפשר להחליף את מכשיר לדייר שהאינטרקום אצלו בדירה לא עובד. המערכות האלו קלות להתקנה. למשל החלפתי בבניין של 60 דירות את הפאנל ולמחצית הדיירים החלפתי את המכשירים למכשיר של MASYB. הפאנל בא בשיטה מכנית (מגבר עץ) ואפשר גם אלקטרונית (מגבר אלקטרוני). בבניין אחר שהחלפתי פאנל של TERRANEO שידרגתי למצלמת צבע בתוך הפאנל הדיגיטלי וכמה דירות החליפו את המסך הישן שלהם ש/ל של LT TERRANEO מסך 7" צבע של MASYB. אפשר להחליף גם למערכות של URMET,VIDEX,BPT.
כל מערכת אינטרקום קיימת שעובדת בשיטת 4+N ניתנת להחלפה. פאנל הדיגיטלי של וידרום יודע לזהות ע"י ממסרים את לחצני הדירה. בבניינים ישנים מאד שיש רק אינטרקום לדיבור ועם השנים הלחצנים נהרסו או המגבר התקלקל, והדיירים לפעמים משאירים את הדלת הכניסה פתוחה זאת האפשרות הכי נוחה להחליף את הפאנל לפאנל אנטי וואנדל. בנוסף להחלפת הפאנל כמעט בכל ביניין ישן היום מחליפים גם את האינטרקום או את המסך אינטרקום שחור לבן, בכדי שנזהה את האורח בבירור יותר מהצפייה במסך האינטרקום בצבע 7".
בפאנל הדיגיטלי יש רשימת שמות הדיירים אשר אפשר לתכנת את השמות בקלות, הצג של הפאנל מגיע עם תאורה כחולה אשר מאירה יפה וברור גם בלילה וכמובן מוסיף יופי לכניסה.
בפאנל ישנו גם קודן מובנה כדי שיוכלו להכנס לבניין ללא מפתח, רק ע"י קוד אשר יינתן רק לדיירי הבניין והם יוכלו להחליף את הקוד מידי פעם בכדי לשמור על הביטחון בבניין. הפאנל הדיגיטלי נכנס ברוחב הפרופיל של דלת הכניסה וניתן גם להשקיע בתוך הקיר וגם על הקיר. יש שפופרת אינטרקום שמגיעה בצבע לבן במידות קטנות יותר מהרגיל, שפופרת האינטרקום עובדת על מתח של DC/AC ההתקנה של המכשיר קלה ולא דורשת ידע מקצועי. אם יש לך 5 גידים בדירה ניתן להחליף מכשיר אינטרקום בדירה לאחר החלפת פאנל בכניסה.
 מאסיב  -יבוא ושיווק מערכות 03-651-1050
 
שיווק ומכירות :   03-651-1050      sales@masyb.com     
 
לייבסיטי - בניית אתרים