עברית English 
 
רח' דוד סחרוב 11 א.ת חדש ראשל"צ 03-651-1050  |  


 
 
    
דף הבית >> אורמט urmet החלפת מסך
 

החלפת אינטרקום אורמט URMET
החלפנו בבניין ישן את פאנל האינטרקום, הוצאתי את הלחצנים הקיימים בדלת הכניסה ושמתי פאנל דיגיטלי של VIDROM השארתי את הכבלים שהיו בבניין, כך יש אפשרות לקבל חזית יפה ובטוחה. ואפשר להחליף את מכשיר לדייר שהאינטרקום אצלו בדירה לא עובד. המערכות האלו קלות להתקנה. למשל החלפתי בבניין של 60 דירות את הפאנל MASYB. הפאנל בא בשיטה / אלקטרונית . בבניין היתה מערכת של URMET שידרגתי למצלמת צבע בתוך הפאנל הדיגיטלי וכמה דירות החליפו את המסך האורמט הישן שלהם ש/ל והרכיבו מסך 7" צבע של MASYB. אפשר להחליף גם למערכות של TERRANEO,VIDEX,ELBEX,ELVOX,BPT.
כל מסך  אינטרקום ישן שעובד בשיטת 4+N ניתנת להחלפה למסך 7" . גם הפאנל הדיגיטלי של וידרום אפשר להחליף. בבניינים ישנים מאד שיש רק אינטרקום לדיבור ועם השנים הלחצנים נהרסו או המגבר התקלקל, והדיירים לפעמים משאירים את הדלת הכניסה פתוחה זאת האפשרות הכי נוחה להחליף את הפאנל לפאנל אנטי וואנדל. בנוסף להחלפת הפאנל כמעט בכל ביניין ישן היום מחליפים גם את האינטרקום או את המסך אינטרקום שחור לבן, בכדי שנזהה את האורח בבירור יותר מהצפייה במסך האינטרקום בצבע 7".
בפאנל הדיגיטלי יש רשימת שמות הדיירים אשר אפשר לתכנת את השמות בקלות, הצג של הפאנל מגיע עם תאורה כחולה אשר מאירה יפה וברור גם בלילה וכמובן מוסיף יופי לכניסה.
בפאנל ישנו גם קודן מובנה כדי שיוכלו להכנס לבניין ללא מפתח, רק ע"י קוד אשר יינתן רק לדיירי הבניין והם יוכלו להחליף את הקוד מידי פעם בכדי לשמור על הביטחון בבניין. הפאנל הדיגיטלי נכנס ברוחב הפרופיל של דלת הכניסה וניתן גם להשקיע בתוך הקיר וגם על הקיר. יש שפופרת אינטרקום שמגיעה בצבע לבן במידות קטנות יותר מהרגיל, שפופרת האינטרקום עובדת על מתח של DC/AC ההתקנה של המכשיר קלה ולא דורשת ידע מקצועי. אם יש לך 5 גידים בדירה ניתן להחליף מכשיר אינטרקום בדירה לאחר החלפת פאנל בכניסה.
 
 
שיווק ומכירות :   03-651-1050      sales@masyb.com     
 
לייבסיטי - בניית אתרים