עברית English 
 
רח' דוד סחרוב 11 א.ת חדש ראשל"צ 03-651-1050  |  


 
 
    
דף הבית >> התקנת אינטרקום
 
   התקנת אינטרקום
 

יש פתרון למערכת אינטרקום קומפלט, ניתן להחליף את פנל לחצנים הקיים גם במידה ויש בעיית שמיעה / דיבור לכל הדיירים מקבלים עם הפנל החדש מגבר. המגבר הוא אלקטרוני / מכני, לפי בחירה , את המגבר ניתן להרכיב בכניסה והוא מתאים לכל המערכות שעובדות בשיטת ה  4+N, הפנל קל להתקנה והוא כולל מיקרופון ורמקול מובנה באיכות גבוהה של שמיעה ודיבור, ניתן לחבר את החוטים של הלחצנים לפנל.
בפאנל יש מקודד וצג של שמות עם דפדוף , אפשר גם להתקין מכשירים מודרניים במקום הישנים והמגושמים עם הזמזם והצילצול המבהיל. הגיע הזמן להתקדם ולהחליף את המשיר אינטרקום הישן למכשיר מודרני עם צלצול נעים. רוב המתקינים מעדיפים להחליף את המערכות הישנות אשר מוכרות בשוק האינטרקום בגלל שהשינוי למערכת אלקטרונית מפני שהצילצול בדירה הוא הרבה יותר עדין וזה עדיף על הישן עם שפופרות לא מעוצבות ולא מודרניות, החברה נותנת את כל האפשרויות, המגבר עובד בצורה אלקטרונית או מכנית ובנוסף לכך הוא מתאים לכל סוגי הפנלים הקיימים, שפופרות האינטרקום של מגיעות גם עם שתי אפשרויות של אלקטרוני או עם באזר לנוחות המתקין.
בבניינים מעל קומה אחת עם דלת כניסה חייבים שפופרת אינטרקום תקינה בדירה בכדי לפתוח את הדלת מתוך הדירה ולא לרדת קומות בכדי לפתוח את הדלת. כאשר בכניסה לבניין אין דלת תקינה הבניין פרוץ לכל דבר ולכן עדיף לתקן בכל בניין מגורים את האינטרקום והדלת כניסה. בכניסה מתקינים מגבר ולחצנים לפי כמות הדירות וכמובן גם מנעול חשמלי שידאג לסגור את הדלת ולפתוח ע"י הדייר בלחיצה על לחצן פתיחת דלת בשפופרת האינטרקום. יש מקומות שמוסיפים לאינטרקום גם קודן עצמאי כאשר ע"י קוד הדלת נפתחת. זה מקל על ילדים אשר הורגלו לחיות בבניין ללא דלת כניסה ואינטרקום תקינים ולהכנס בחופשיות מהבניין ללא מפתח וכעת כשהכל תקין וסגור הם שוב לא זקוקים למפתח מפני שיש קודן.
 
 
שיווק ומכירות :   03-651-1050      sales@masyb.com     
 
לייבסיטי - בניית אתרים